Levné parkování u letiště v Praze, kde a za kolik?

parkování letiště PrahaLetíte na dovolenou a potřebujete v Praze v Ruzyni zaparkovat auto? A to nejlépe přímo na letištním parkovišti a nechcete za to zaplatit majlant? Možností je několik můžete zaparkovat své auto přímo u letiště, ale počítejte s dražší cenou. Další variantou, levnější, je zaparkovat auto např. ve Velkých Přílepech což je asi 10 minut od letiště Ruzyně. Tam zaplatíte cca. 500,- Kč/týden.  Což vůbec není špatná cena. Jsou také bližší parkoviště třeba Parkujunas.eu, kde zaparkujete za 75,- Kč/den a cesta z parkoviště trvá jen 3 minuty. Pokud budete hledat určitě naleznete i další parkoviště blízko letiště Ruzyně. Toto jsou jen mé zkušenosti, kde jsem dvakrát parkoval, když jsem odlétal na dovolenou. Vždycky všechno proběhlo bezproblémů. Obě parkoviště jsou hlídané, takže se nemusíte bát o svého miláčka.

Kde výhodně zaparkovat u letiště?

Pokud už máte letenky a blíží se vaše dovolená, tak asi řešíte právě parkování na letišti v Praze. Jak už jsem říkal možností je několik, ale já osobně mohu doporučit parkování, raději dál od letiště za výhodnější cenu. Dnes je to už dobré není to jako dřív, kdy bylo na letišti jenom jedno parkoviště. Parkovací plochy u letiště se rozrůstají a stále vzniká nová a nová konkurence v poskytování parkovacích míst na letišti. Proto si zkuste nové parkovací místa vyhledat např. na internetu. Přeji krásnou dovolenou a příjemný let.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

1 komentář

  1. Odpovědět
    Radovan 14. 7. 2011

    Já jsem také parkoval blízko letiště Ruzyně a stálo mě to na týden 500,- Kč. Z parkoviště nás odvezl transit na letiště zdarma.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *